loading
Rejestracja

Zapisz się na wizytę w gabinecie kontaktując się z nami telefonicznie.

+48 795 142 068

Godziny przyjęć
  • Wtorek
    15:30 - 19:00

Poradnia Neurologii Dziecięcej

Poradnia Neurologii Dziecięcej w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed to specjalistyczne miejsce, w którym rodzice znajdą wsparcie, diagnozę oraz kompleksową opiekę nad zdrowiem neurologicznym swoich dzieci. Zespół doświadczonych specjalistów neurologów dziecięcych, posiadających wiedzę i empatię, gwarantuje profesjonalne podejście do opieki nad najmłodszymi pacjentami.

Usługi oferowane w Poradni Neurologii Dziecięcej:

Neurolog, neurologia, poradnia neurologiczna Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed
Neurolog, neurologia, poradnia neurologiczna Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed

Dlaczego warto skorzystać z usług Poradni Neurologii Dziecięcej?

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Poradni Neurologii Dziecięcej w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed. Nasz zespół specjalistów jest oddany zapewnieniu najwyższej jakości opieki neurologicznej dla dzieci oraz wsparcia dla ich rodziców.

Doświadczeni specjaliści

Poradnia posiada doświadczony zespół specjalistów neurologii dziecięcej, którzy łączą swoją wiedzę z troską o dobro dzieci.

Dziecko w centrum uwagi

Opieka w poradni skupia się na indywidualnych potrzebach i zdrowiu dziecka, co pozwala na dostosowanie terapii do jego specyficznych wymagań.

Holistyczne podejście

Specjaliści poradni uwzględniają całościowy stan zdrowia dziecka, łącząc aspekty medyczne z emocjonalnym wsparciem.

Współpraca interdyscyplinarna

Poradnia działa w bliskiej współpracy z innymi specjalistami medycznymi, co zapewnia kompleksowe i skoordynowane podejście do opieki nad dziećmi.