loading
Rejestracja

Zapisz się na wizytę w gabinecie kontaktując się z nami telefonicznie.

+48 603 524 155

Godziny otwarcia
 • Poniedziałek
  8:00 - 20:00
 • Wtorek
  8:00 - 20:00
 • Środa
  8:00 - 20:00
 • Czwartek
  8:00 - 20:00
 • Piątek
  8:00 - 20:00

Gabinet Balance Holistyczne Terapie Patrycja Kubeczka

Gabinet Balance Holistyczne Terapie Patrycja Kubeczka w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed to miejsce gdzie możesz zadbać i zatroszczyć się o swoje ciało, umysł i duszę. Zabiegi oferowane w gabinecie działają relaksująco oraz terapeutycznie a efektem ubocznym jest promienna i wypoczęta, uśmiechnięta twarz oraz lekkość ciała. 

Patrycja Kubeczka jest dyplomowanym refleksologiem Polskiego Instytutu Refleksologii oraz kursantką szkoleń refleksologii metodą Hanny Marquard. Ukończyła pełen cykl warsztatów z Chirurgii Fantomowej wg metody Nory Nix u Marii Kerth. Obecnie z wielką ciekawością odkrywa terapeutyczne możliwości Masażu twarzy Kobido oraz Masażu ciała Lomi Lomi NUI. Wielokrotnie prowadziła spotkania i wykłady z częścią praktyczną z zakresu między innymi refleksologii i ogólnopojętej terapeutycznej mocy dotyku, w tym na warsztatach u Agnieszki Maciąg, Natalii Wocko i w przedszkolach, dla grup kobiet. Lubi poznawać naturalne metody przywracania harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duszą, możliwości poszerzania naszej świadomości, interesuje się psychosomatyką, „Człowiekiem”, a przede wszystkim życiem w uważności. Szuka balansu i radości w życiu. Od czasu ukończenia kursów masażu Lomi Lomi Nui, jeszcze bardziej fascynuje ją odkrywanie tego, czym jest spotkanie z drugim człowiekiem poprzez dotyk oraz naszą obecność, czym jest nasze ciało, człowiek i jaką moc ma dotyk

Usługi oferowane w Gabinecie Balance Holistyczne Terapie Patrycja Kubeczka:

Dlaczego warto skorzystać z usług Gabinetu Balance Holistyczne Terapie Patrycja Kubeczka?

Zapraszamy do skorzystania z usług Gabinetu Balance Holistyczne Terapie Patrycja Kubeczka w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed. Nasz priorytet to dbałość o zdrowie i dobro pacjentów poprzez profesjonalną i holistyczną opiekę. Jeżeli czujesz napięcie w ciele, doświadczasz stresu, niepokoju, lęków, brak Ci czasu, połączenia ze sobą to zabiegi w gabinecie Balance Holistyczne Terapie są doskonałym rozwiązaniem. Podaruj sobie czas tylko dla siebie, w przyjemnej atmosferze. Zabiegi w Balance przywrócą równowagę na wszystkich poziomach Naszego ciała, umysłu i duszy, poczujesz przyjemne odprężenie, relaks, a korzystając systematycznie z zabiegów, Twoje ciało będzie wracało do pełni zdrowia i harmonii.