loading
Badanie na celiakię

W czerwcu wykonać możecie w specjalnej cenie badanie na celiakię, czyli przewlekłą, autoimmunologiczną chorobę o podłożu genetycznym. Charakteryzuje się ona nieprawidłową reakcją układu odpornościowego na gluten, występujący w zbożach.

Masaże i terapie w Altamed Cieszyn

Zachęcamy do skorzystania z masaży i terapii prowadzonych w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed przez doświadczoną terapeutkę Weronikę Szafranek.

Wolne terminy w Poradni Rehabilitacyjnej

Informujemy, że w tym momencie posiadamy wolne terminy na konsultację w poradni fizjoterapeutycznej w ramach kontraktu NFZ w Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed.

Elektroterapia – na czym polega leczenie prądem?

Elektroterapia to nowoczesna forma terapii wykorzystująca różne rodzaje prądów elektrycznych. W trakcie sesji elektroterapii, elektrody umieszczane są na ciele pacjenta, przepuszczając precyzyjnie dostosowany prąd.

Bony podarunkowe Altamed

W trosce o dobrostan i zdrowie swoich pacjentów, Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed w Cieszynie oferuje bony podarunkowe na dowolne kwoty ustalone przez klienta.

Joga Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed
Zajęcia z Jogi w Altamed

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Cieszyna i okolic na zajęcia jogi prowadzone przez Annę Kunikowską. Zajęcia odbywać się będą w mniej/więcej co drugi piątek w godz. 17:00 – 18:15 w siedzibie Altamed.

Rehabilitacja w domu Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed
Kontynuuj leczenie i rehabilitację w domu

Urządzenia do magnetostymulacji i magnetoledoterapii są również przeznaczone do użytku domowego dzięki czemu możesz kontynuować rehabilitację w domu.

Altamed Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed
Gabinety lekarskie do wynajęcia

Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed w Cieszynie, w związku z poszerzeniem naszej oferty poszukujedo współpracy lekarzy specjalistów.

Bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyczna Cieszyn, Bielsko Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Szczyrk, Istebna, Koniaków, Hażlach. Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed
Bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyzna

W Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Altamed pierwszym, niezbędnym do jej rozpoczęcia etapem jest konsultacja fizjoterapeutyczna.